Stacja Paliw

Stacja paliw należąca do GALON jest usytuowana przy ruchliwej trasie wylotowej na Kędzierzyn-Koźle. GALON oferuje na stacji produkty najwyższej jakości, do których nalezą produkty: paliwowe i poza paliwowe. Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką i przyjazną obsługę. Do produktów poza paliwowych zaliczyć możemy m.in. sklep, stacje kontroli pojazdów, a także samoobsługową myjnię samochodową.

W sklepie klienci GALON znajdą towary wysokiej jakości, w znanej, przyjaznej klimatyzowanej przestrzeni, które są odpowiednio wyeksponowane na półkach, tak by można było łatwo i szybko odnaleźć potrzebną rzecz.

Asortyment towarów oferowanych na stacji GALON jest bardzo różnorodny. Klienci znajdą i kupią praktycznie wszystko: od akcesoriów samochodowych, po oleje, smary, płyny eksploatacyjne, kosmetyki samochodowe, prasę, alkohole, słodycze, napoje itp. oraz napiją się DOBREJ KAWY.

GALON proponuje usługę mycia pojazdów (ul. Wrocławska, obok stacji kontroli pojazdów) w oparciu o nowoczesny sprzęt (mycie ręczne i automatyczne w jednym).

Posiadamy samoobsługową myjnię samochodową typu Christ Genius C160 myjącą zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Myjnia posiada 5 programów do mycia pojazdów osobowych i 5 programów do mycia pojazdów dostawczych.

Maksymalna wysokość pojazdów dostawczych do 2,70m.

Nasza stacja jest otwarta 24h, serdecznie zapraszamy.

Stacja Paliw GALON

Głubczyce, ul. Kopernika 12

77 485 85 85

Otwarte 24/h